Oto Ekspertiz Nedir? Neden Önemlidir?

Oto Ekspertiz Nedir? Neden Önemlidir?

Oto ekspertiz hizmetini bütün olarak ele aldığımızda satın alacağınız otomobilin veya satacağınız otomobilinizin geçmişini tam olarak size gösteren hizmetler bütünü diyebiliriz.

Aracın geçirdiği kazalardan, değişen parçalarına, mekanik aksamından yakın zamanda arıza yapabilecek tüm noktalara kadar aracın incelenmesinden oluşmaktadır.

Oto ekspertiz hizmeti tamamlandığında  ise bu işlemin yapılmasını isteyen kişiye yazılı rapor grafiksel sonuçlar her ayrıntısına kadar özenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Oto ekspertiz raporu olarak adlandırılan müşteriye teslim edilen raporun içeriğinde her bir detay kapsamlı ve eksiksiz bir şekilde yer almaktadır.

Kişilerin ikinci el otomobil alırken dikkat etmeleri gereken tüm hususların yer aldığı bu rapor araç almadan önce başlıca yapılacak şeyler arasında yer almaktadır.

Oto ekspertiz raporu içerisinde aracın tamire gidip gitmediği, kaza geçirip geçirmediği, orijinal parçalarının değişip değişmediği gibi kritik bilgiler bulunmaktadır.

Oto ekspertizde aracın motoru, yürüyen aksamı, kaporta aksamları, beygir gücü vb. önemli noktaları kontrol edilerek bir rapor şeklinde müşterilere sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz

Blogdan Başlıklar