Hakkımızda

Hakkımızda

40 Yıllık otomotiv alt yapımızı Dünya ve TSE Standartlarında testler yapan TÜVTÜRK muayene istasyonların da kullandığı : Sektörün dünya lideri ALMAN - MAHA - BOSCH marka cihazlarla birleştirilerek, Konularında uzman personellerimizin yaptığı testlerle siz değerli müşterilerimize %100 Doğru ve Tarafsız test sonuç raporları sunarak : 2.EL Otomobil alırken kafanızda oluşacak ve karşınıza çıkacak tüm sorulara tamamen tarafsız cevaplar vermekteyiz, Bu yolla satın alacağınız 2.EL otomobil hakkında tüm bilgilere ulaşarak kötü süprizlerle karşılaşmayacaksınız.

Kuruluş Amacımız, Şehrimizdeki 2. El otomobil alım-satım işlemleri sırasında güvenilir bir terazi olarak TARAFSIZ ve GUVENİLİR ekspertizlik [Check - Up] yaparak şehrimizdeki bu sorunları ortadan kaldırmak, vatandaşlarımızın güvenle alış-veriş yapmasına yardımcı olmak, değerinde ücret ödemelerine katkıda bulunmak. Kimsenin aldatılmadan bilinçli oto ekspertiz [Check - Up] sayesinde ilerde çıkabilecek sorunları oto ekspetiz [Check - Up] yaparak engellemek üzere Süper Test Oto Ekspertizlik Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.'yi kurduk. .

Dünyada kullanılan en yeni model cihazlarımızla, profesyonel servis imkanlarımızla, konusunda uzman kadromuz ve raporlu sunumlarımızla siz müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz. Türkiyede 2. El otomobil / araç alım - satım sırasında herkesin güvendiği firmamız, alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, alım satım sırasında doğabilecek aldatmaları ortadan kaldırmak ve araçların değerinde alınıp satılması ve ücret ödemelerine katkıda bulunmak. Kimsenin kandırılmadan ticaret yapabilmesi için "oto ekspertiz" hizmeti sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunmak en önemlisi güvenli oto alım satımı sağlamak için firmamız kurulmuştur.

Süper Test Ekspertiz Firması olarak çalışanlarımızın konusunda uzman sertifikalı ve tüm eğitimleri almış güler yüzlü, işini seven insanlardan oluşmasına çok dikkat ettik. En son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz cihazlarımızla siz değerli müşterilerimize oto ekspertiz konusunda en iyi hizmeti veriyoruz. Her zaman dürüst ve tarafsız olmayı yaptığımız işin temeli olarak kabul ediyoruz. Hakkın ve hukukun üstünlüğünü benimsemiz ekibimize araç alım satımı sırasında her marka ve model araçlarınıza oto ekspertiz hizmeti vermek amacıyla kurulduk. Süper Test Oto Ekspertiz Firması olarak oto ekspertiz konusunda verdiğimiz hizmet oto ekspertiz sektöründe en iyi ve lider şirket olmayı hedefliyoruz. Süper Test Oto Ekspertiz olarak oto ekspertiz sektöründe yaptığımız işi daima geliştirerek Türkiye'nin en iyi oto ekspertiz firması olmayı hedefliyoruz. Bildiğimiz ve inandığımız doğrulardan asla taviz vermeden, tarafsız ve sadece doğruluk üzerine bina ettiğimiz firma politikamıza güvenebilir, oto/araç alım satım sırasında en güvenilir firma olmayı amaçladığımızı tekrar vurguluyoruz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu herşeyden önemlidir.

Hizmetlerimiz

Blogdan Başlıklar